Zajęcia dodatkowe:

Przedszkole proponuje zajęcia dodatkowe dostosowane do możliwości, zainteresowań i potrzeb dzieci oraz oczekiwań rodziców.

Język angielski

Nauka języka angielskiego prowadzona jest przez nauczyciela posiadającego odpowiednie kwalifikacje. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu w małych grupach. Biorą w nich udział dzieci 4,5,6 – letnie. Czas trwania zajęć – 30 minut.

Zajęcia rytmiczne

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, obejmują wszystkie grupy wiekowe. Dostosowane są do możliwości rozwojowych dzieci i trwają od 15 do 30 minut.

Nauka tańca

Nauka tańca prowadzona jest przez wykwalifikowaną instruktorkę,

Czas trwania zajęć – 30 minut.

Nauka religii

W zajęciach tych biorą udział dzieci 6 – letnie, których rodzice wyrażają zgodę (bądź nie w formie pisemnego oświadczenia). Religia odbywa się dwa razy w tygodniu. Czas trwania zajęć – 30 minut.

Gimnastyka korekcyjna

Gimnastyka korekcyjna prowadzona jest przez wykwalifikowaną instruktorkę, w zajęciach uczestniczą chętne dzieci z poszczególnych grup wiekowych. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Czas trwania zajęć – do 30 minut.