Nasze osiągnięcia

1. Przedszkole dysponuje bogatą bazą środków dydaktycznych, pomoce do zajęć z edukacji matematycznej, muzycznej, tablice graficzne, historyjki obrazkowe, przybory do ćwiczeń gimnastycznych.
  2. Nauczyciele pracujący w naszym przedszkolu posiadają wymagane kwalifikacje zawodowe i ustawicznie doskonalą swój warsztat pracy, uczestnicząc w kursach, szkoleniach warsztatach.
  3. Wyposażenie sal dydaktycznych w estetyczne meble i kąciki zainteresowań dla dzieci.
  4. Oferta zajęć dodatkowych zgodna z życzeniami rodziców i zainteresowaniami dzieci.
  5. Organizujemy przedstawienia, koncerty edukacyjne, konkursy, wycieczki,
  6. Dopracowaliśmy się własnego stylu i charakteru uroczystości przedszkolnych z udziałem rodzin, takich jak: pasowanie na przedszkolaka, wieczory wigilijne, Dzieci Babci i Dziadka, Dzień Dziecka, pożegnanie starszaków, festyny rodzinne.
  7. Promujemy przedszkole w środowisku poprzez uczestnictwo wychowanków w konkursach, spartakiadach, przeglądach twórczości artystycznej.
  8. Naszą tradycją jest organizowanie zajęć otwartych dla rodziców, prelekcji psychologa i logopedy.
  9. Dużą wagę przywiązujemy do współpracy z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną.
  10. Dobre przygotowanie dzieci od podjęcia obowiązków szkolnych – badamy losy naszych absolwentów.
  11. Zapewniamy domowe domowe posiłki o trzech stałych porach zgodne z normami żywieniowymi i życzeniami rodziców.
  12. Placówka nasza pełni wobec rodziców role wspomagającą i integrującą działania wychowawcze, dostarczamy rodzicom wiedzę pedagogiczną oraz uwrażliwiamy na potrzeby i problemu dzieci
  13. W przedszkolu działa Rada Rodziców, przy współudziale której organizowane są uroczystości, imprezy okolicznościowe, wycieczki, paczki noworoczne, upominki dla sześciolatków odchodzących do szkoły.
  14. Dzieci mają możliwość uczęszczania n zajęcia dodatkowe: rytmikę, taniec, język angielski, gimnastyka korekcyjna i religia.